Leden 2007

Další staré BRAVO!

29. ledna 2007 v 20:29 | Trinidad |  GD v časácích
Zdroj: ostatně jako vždycky když se jedná o nějaký scan www.greenday-mw.blog.cz

Green day na klavír

24. ledna 2007 v 20:01 | Trinidad |  Videa Green day
Nějakej chlápek hraje Green daye na klavír a fakt mu to jde!!Nejdřív Good Ridance pak tak různě přes Bascet Case,When I come Around a Holiday po Wake me up a JOS:Fakt je to hustý!TADY
Zdroj: www.devilhelper.blog.cz

Pěkná kolážka :DD

24. ledna 2007 v 13:05 | Trinidad |  Legrácky

Co to vlastně znamená Nimrod!

24. ledna 2007 v 13:00 | Trinidad |  Ostatní
Tak jsem si říkala co se stane,když na googlu zadám "Nimrod."No tak jsem to zadala a k mému překvapení nenajela plá stránka Green day,ale hafec letadel,nějakýho fotbalisty,bo co to bylo a nějaká upoutávka na jakousi výstavu.Takže tady dávám to co to našlo a pár věcí co to TAKY našlo,ale co s GD nemají nic společného!
A teď ty blbiny
A jako bonus i nějaká středověká tvrz!
Ale jako docela pěknej hrad! :D

Windy Smile

22. ledna 2007 v 20:33 | Trinidad |  Texty
Tuhle písničku prý údajně složil Billie o Adrienne na poetry.com,kde je registrovaný jako B.Armstrong.No jestli to fakt složil toť otázka,ale každopádně moc hezký.Také děkuji svému zdroji www.greenday-mw.blog.cz a skvělému překladateli Míše!
Windy Smile
I stare up apon her face.
I aknowledge that smile.
Swimming in her loving eyes, I see.
Lavishing her haughty lips.
I can only imagine, only a day dream.
I can only dream, It seems.
I watch her, as if in repitition.
As if, every day, in which is, but the same.
Repitition, then again, is but a fairy tale.
I could dream, see but yet, another day?
Does she dream, of another night?
My dear, dear Adrienne.
But, it is, will always be, another night.
Only another windy night.
B. J. Armstrong
Překlad
Zírám nahoru na její tvář.

odpovídám na ten úsměv.

vstupuju do jejích milujících očí,které vidím.

nešetřím jejími hrdými rty.

můžu si jen představovat,jen denní sen.

můžu jen snít,zdá se.

pozoruju ji,jako by v opakování.

jako by,každý den,ve kterém je,ale to samé.

opakování,potom zase,je ale pohádka.

mohl bych snít,podívej se a přece,další den?

sní o další noci?

moje milá,milá Adrienne.

ale,to je,vždycky bude,další noc.

jenom další bouřlivá noc.

Pelican Idiot

22. ledna 2007 v 15:01 | Trinidad |  GD fan art

Green day!

22. ledna 2007 v 14:47 | Trinidad |  GD fan art

Hustý!She´s a rebel!!

22. ledna 2007 v 14:41 | Trinidad |  GD fan art
Zdroj :www.dearly-beloved.blog.cz

Soutěž o 25 nej kytaristů planety!

21. ledna 2007 v 15:37 | Trinidad |  Billie Joe Armstrong
Takže TADY si můžete přečíst seznam 25 nej kytaristů světa.No a proč to sem dávám.Hádejte!No jasně..Billie se samozřejmě umístil a to na 23 místě což si myslím,že je gut výkon,když se vezme v potaz kolik kytaristů na planetě je..(mimochodem kdyby to někdo počítal tak já taky :D)no a pak je tam taky článek,takže jestli má někdo potřebu se procvičit v anglině tak s chutí do toho a půl je hotovo!:DD

Billie je nevěrný s Trém! :D

21. ledna 2007 v 15:35 | Trinidad |  Billie Joe-Fotky
Hustýýý i když fotomontáž!!! :DD

Drnová válka v přímém přenosu a obtěžování Billieho!

20. ledna 2007 v 22:34 | Trinidad |  Videa Green day
Billie hraje F.O.D ve Woodstocku a vyprovokuje drnovou válku..Pak taky nějaký pakošský fandové lezou na pödium a párkrát Billieho přerušej ve zpěvu..jako hustý fakt! TADY

Nikdo nemá rád Spider-mana!

20. ledna 2007 v 22:33 | Trinidad |  Videa Green day
No..ehm..evidentně trailer na Spider-mana 3 ,ke kterýmu nějakej vtipálek přidal z Homecomingu úsek "Nobody Likes you" no jako zajímavý :DD TADY

Pár věcí

19. ledna 2007 v 16:31 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
  • Bullet in a Bible se stalo neprodávanejsím hudebním DVD za rok 2006.
  • Good Charlotte prohlásili, že je Billie Joe pochválil a také jim dal pár rad.
    Podle Benjiho Maddena měl BJ říci: "Jste dobří. Nenechávejte toho. Jen dělejte, co se vám líbí a všechno bude dobrý."
  • Místo, kde Green Day začínali svou kariéru 924 Gilman, oslavilo včera 20 výročí.


II. anketa - jak se vám líbí můj blog?

19. ledna 2007 v 16:17 | Trinidad |  Ankety
Líbí?

I. anketa! Máte rádi GD?

19. ledna 2007 v 16:16 | Trinidad |  Ankety
Máte?

7 smrtelných hříchů!

19. ledna 2007 v 15:46 | Trinidad |  Nesouvisejcí články
Vím,že to sem vůbec nepatří,ale někteří lidé měli hemzy tak to sem radši píšu! :))
...marnivost, závist, chtíč, hrabivost, lenost, obžérství, zlost...

Jak se stát pravým Hip Hoperem!:DDDD

19. ledna 2007 v 15:32 | Trinidad |  Nesouvisejcí články
Takže asi tolik:Osobně Hip Hop nesnášim a proto se mi tohle zdá fakt dobrý!
A tady návod, jak se stát hip-hoperem:
Takže... jak se stát největším hip-hoperem v celé ČR?
1. Nejlepší bude, když se k hip-hopu dostanete třeba poslechem něčeho z rádia. Třeba Leoš Mareš je úplně ideální! Pokud není Mareš, může bejt něco jinýho, nejlíp něco hodně provařenýho. Např. Wu tang, Eminem, 50 cent a podobně, hlavně, aby se to hrálo co nejvíc v rádiu, tak to budou znát i ostatní.

2. Musíte chodit v oblečení, co je fakt IN! Takže si zajděte do nějakýho shopu. Musíte si koupit boty s co největším jazykem a zásadně si nezavazovat tkaničky! Nejlepší budou osirisy. Pokud nejsou prachy, tak skočte k vietnamcům a kupte si levnou kopii. Co dál? No jasný, mikina... musí bejt s kapucí. Když bude mít na zádech velikej zelenej znak v podobě listu marihuany, tím líp! Kalhoty... tady je to jednoduchý, nejlepší seženete v krámě s označením XXL Hadry. Musí to bejt kapsáče a musí mít rozkrok co nejníž. Pokud nemají, nevadí, noste ty co seženete, ale oblečte je tak, aby vám koukalo půl prdele ven. Co na hlavu? Pokud máte dlouhý vlasy, tak si na nich udělejte nějakej hustej černošskej účes, nejlíp rasta nebo dredy. Pokud máte krátký vlasy, je potřeba mít na hlavě aspoň šátek, samozřejmě na křivo. Pokud vlasy nemáte, tak kšiltovku nebo kulicha, aby si vás nepletli s pleškou. Kšiltovku samozřejmě kšiltem na křivo nebo dozadu. Pokud kulicha, tak nasadit tak, aby vám čouhal do poloviny očí. Je jedno, že nic neuvidíte. No a nakonec je nutná šňůra na klíče nebo řetěz. A na zimu musí bejt péřovka... co největší!

3. Takže teď jste voháknutý a musíte umět mluvit. To je hodně důležitá věc! Takže třeba oslovení. Zásadně používejte tyto tři druhy: Negře, Čéče, Bratře. Musíte dělat tak jako byste vyrostli v Harlemu! Taky musíte používat citoslovce jako Jou, Áj! Holce musíte v zásadě říkat Bitch (čti bič) a tak podobně. Například místo spojení "zkus to", nebo "testni to" si musíte zvyknout na stylovější "Check it"(čti "ček it").

4. No a hudba, musíte znát hudbu. Takže vám tady napíšu pár tipů, co se vám budou hodit:

Wu Tang Clan
Eminem
50 cent
Black Eyed Peas
PSH
Red man
Method man

to bude stačit, tím oslníte každýho nehiphopera, to ostatní když není tak známý, nemůže bejt přece dobrý

5. No a co teď, je vám třeba už 16-17, tak přece nebudete chodit pěšky?! Jo, je potřeba hustá kára. Na lowridera asi prachy nemáte, tak musí postačit nějaká škodárna, nejlíp s hustým tuningem, jak to vidíte v klipech třeba od 50 Centa. Jen tak totiž dostanete ty hustý hiphopový roštěnky v bikinách co v těch klipech jsou. Takže máte škodárnu. Co s ní, aby byla hiphopovým reprezentačním autem? Kola... kola dělají auto, jenže 18ti palcový leštěný OZtka jsou fakt dražší než vaše šáde! Budou stačit poklice z benzínky, pro hustej efekt musí bejt zrcadlově lesklý! No co teď, auto musí vypadat, takže natáhneme nad přední sklo samolepku No Fear a na zadní SONY, to je fakt IN! Přes celou délku auta natáhnout nějakej pruh. Tak teď to pojede určitě rychleji. No a když to rychle jede, tak podle fyziky potřebujete zvýšit přítlak! Spoilery! Na zadní kufr co největší, jinak vám to může při 100 km rychlosti fakt ustřelit. Tak a teď pro hiphopera to nejdůležitější... hudba! Dáme něco na kazetu, repráky budou vykuchaný z mámina magneťáku z 80-tých let. Zesilovač? Nejdůležitější je aby měl velkej brum!

6. K hiphopu přece patří hulení! Hulit musíte co nejvíc, protože s tím, co už znáte, se tak brzo stanete vůdcem gangu. Musíte co nejvíc hulit a chlastat a dělat co největší bordel, aby vás důchodci respektovali! Velkej respekt mezi vrstevníky si získáte tím, že překonáte místní rekord v počtu ulámaných zpětných zrcátek u aut. To budete fakt velcí gangsteři!
Poznámka autora: Pozor na zrcátko u vlastní hiphop škodovky!

7. Jak udělat z vaší poklidné čtvrti pořádný ghetto? Nejlepší je vzít sprej a začít dělat tagy. Napřed si doma na papír zkuste nějaký logo... třeba ten list trávy uprostřed vašich iniciálů! Teď jen nacvičit švih a jde se na to, zmalujte co můžete - auta, popelnice, ploty, zdi, baráky... všechno.

8. Musíte mít nějaký svoje sídlo, nějaký místo. Nejlepší je nějaká troska baráku, vybavení není nezbytné. Ale jednu věc mít musíte! Hořící sud !!! Když máte hořící sud, jste hiphopeři! Nad ním teď musíte aspoň dvě hodiny denně stát a ohřívat si ruce!

9. Musíte mít řetěz na krku! To je důležitý! Aspoň desítku řetěz, sprejem ho nastříkejte na zlato a na něho pověste nějakej předmět, co největší! Znak mercedesu, budík, poklici z auta... Na prstech musíte mít nějakej hustej prsten, aspoň na dva prsty s nápisem eastcoast nebo westcoast (je jedno co to znamená)

10. No tady už shrnu nějaký všeobecný věci. Když půjdete posedět s kámošema, budete potřebovat pár věcí. Nejakej kazeťák s nějakou výše zmíněnou hudbou, pak taky hulení a chlast. Bude stačit nějaký víno v pet flašce. A abyste byli stylový, tak tu flašku dejte do papírovýho pytlíku jako v americkým filmu.

Pozdravy - zdravení musí mezi hiphoperama probíhat v zásadě oslovením zdar bratře, nebo zdar negře a při tom si musíte bouchnout zaťatejma pěstma o sebe.

Taky si pořiďte bouchačku! Bouchačka je hustá, každej negr kterej poslouchá hip hop má bouchačku! No jasný, na pravou nemáme a nikdo nám ji ani neprodá. Pořiďte si tedy přesnou kopii na kuličky, a pokud máte víc peněz, kupte poplašňák! No a v kapse noste sáček s polohrubou moukou a kámošům říkejte, že je to Kolumbijskej koks.

Tak, pokud jste vše dodrželi, tak jste ten nejhustší pravej hiphoper v České republice, všichni k vám budou vzhlížet a skoro se modlit, znáte všecky hiphopový skupiny, máte vlastního skoro lowridera, umíte negrošsky mluvit, letí na vás mařky v bikinách s umělejma kozama. Máte drsný velký gatě, "zlatý" řetězy a kvér. Máte respekt u vašich vrstevníků za to, že důchodcům likvidujete jejich majetek, máte všechno a navíc jedete v koksu! Jste nejlepší, nejhustší, nejtvrdší! Jste hiphoper! Budete ozdobou každé párty a vašeho města ... a o to přece jde!

Taky pěkná...

19. ledna 2007 v 15:23 | Trinidad |  Animace,Avatary
radbd7bd