Leden 2008

Mufín a Dejdar

30. ledna 2008 v 10:09 | Trinidad |  Moje úvahy
Sem vám nějak pozapomněla napsat,že ne tuhle,ale tu předtim sobotu (trošku krkolomně napsaný XD) jsem byla na muzikálu Golem a bylo to děsný XD.Nebudu se rozepisovat.Jediný pozitivum : Viděla jsem naživo Pepu Vojtka!Wow! XD Kabát 4ever...
Tak dost exkurzí do daleké minulosti.Včera jsem byla na předpremiéře Asterixe na olympiádě.Moje první předpremiéra!XD.Úvodní slovo patřilo sponzorům a jako "moderátora" jsme tam měli Dejdara.Gut...tenhle měsíc vídám samý známý tváře XD.Ne teda,že bych byla nějakej fanda Dejdara,ale proč ne žj XD.Jinak ten Asterix byl fakt krutej!!!Doporučuju XD!Bylo tam hafo narážek a nebudu vám to vyprávět-nechte se překvapit,ale fakt to stojí za to.Dokonce jsou tam i Hvězdný války,narážky na Rolling Stones,Michael Schumacher etc.Za vše mluví,když se jeden z hlavních hrdinů jmenuje Lovestoryx XD...
Jo...Na začátku jsme dostali mufina od Mekáče (dala sem si ho k snídani-výbornej s kusama čokolády!XD) a protože jeden ze sponzorů byla Mateřídouška mám teď doma ten časák,k tomu přiložený jojo a plakát Pana Včelky! XD.Už jenom kvůli tomu stálot tam jít! XD
Možná vás překvapuje,že sem doma v tuhle hodinu.Je to jednoduchý.Dneska máme ten Hopec a já si řekla,že můžu dělat tisíc záslužnějších věcí než poslouchat nějakýho maňase,jak tam bude hip hopovat xP XD....
Zejtra je vysvědčení a já už vim známky.Takže vážení....chvilka napětí....ještě chvilička....budu mít....haha.....samý!!!!XD.Prosím aplaus! XD
Jinak zejtra to bude fuckt origoš,neboť se vysvědčení rozdává až 5 hodinu,takže si dáme nultou,pak tři hodiny a hodinu těláku,z kterýho jdeme rovnou pro vysvědčení XD.Máme normálně dvě hodiny TV,ale takhle se budeme 10 minut převlíkat,5 minur rozcvička,20 minut budeme něco dělat a posledních 10 minut opět na převlíkání.To je vskutku logika XD....
A potom den prázdnin....a pak zase škola xP...
PS:Nezapomeňte se dneska ve 20:00 dívat na čt1...dávaj Robina Hooda...ale pozor...dneska má Robin svátek,tak mu udělejte radost! XD

Rozhovor s BJ - new!

28. ledna 2008 v 17:00 | Trinidad |  Rozhovory s GD
Frontman skupiny Green Day mluví o Bushovi, Britney a o svém středním věku punkera pro naše 40. výročí.
David Fricke - 1. listopad 2007 , 8:19 hodin
překlad - j.e.c.k.o
Máš dva syny. Jaký typ Ameriky zdědí?
Tahle válka musí skončit než rozkvete nový strom. Tady není žádný koncept - proto všechna děcka dají akorát hovno. Rači by sledovali videa na YouTube. Je težké říct, co bude dál - venku je tolik informací a žádná energie jít pro ně. Všechno je v přechodu, včetně naší vlády. Příští rok, to je zase někdo jiný v Bílém Domě. Není žádný způsob, jak cokoli definovat. To je vývojový stupeň nula. Ale abyste se někam dostali, musíte začít od nuly.
Je tu ňáký kandidát na prezidenta, který by ti dal naději do budoucna?
Barack Obama, ale je trochu brzy říkat, jestli je to dobrej chlapík. Je mi blbě z těch rádoby zbožných lídí a věcí. Lidi se neptají svýho vládce, ani těchhle politických osobností, stejně tak se neptají svých ministrů a knězů. Nebudou se ptát George Bushe, zvláště když pořád mluví o bohu - "Nechám boha rozhodnout o tom. On mi odpoví." Strach před bohem nutí lidi mlčet.
Kdy jsi poprvé volil v prezidentských volbách?
V roce 1992, bylo mi dvacet. Volil jsem Clintona.
Cítil jsi se potom jako "jinej"?
Jo. Cucácký osmdesátý léta. Byly tam takový keci, který souhlasily s tou dekádou. Cítil jsem jako, že Clinton je nový ksicht s novými myšlenkami. Byly časy kdy házel bomby a já si říkal : "Co to kurva děláš?" ale on se stal jen terčem. Měli jsme takovou puritánskou vizi o tom, kdo má předpoklady našeho vůdce a to je to, co z nás dělá největší pokrytce na světě. Dostali jsme se tak dovnitř těch sexuálních zvyků, co nám ti chlápci nakázali. Teď máme prezidenta chodícího kolem, který zabíjí ve jménu čeho? - ničeho.
Co jste dokázali se svým anti-Bushovským albem z roku 2004 "American Idiot"? Jeho zvolili znovu a válka v Íráku pokračuje.
Já jsem našel hlas. Možná tu byli lidi, který jsme tím šokovali. Lidi mají trochu potíže se psaním typu: "Proč mi kážeš?!" , zní to totiž trochu jako kázání. Jsem hudebník a chci říkat pozitivní věci. Jestli to je o pohodlný depresi nebo o svržení vlády, to musí jít z mého srdce. A když říkáš : "Kurevskej George W. Bush" v přervaný aréně v Texasu, tak je to úspěch, protože to říkáš nepřesvědčeným.
Myslíš si, že prodej téměř 6milionů kopií tohohle alba by mohl mít vliv na volby 2008? A děcko, které si to koupilo v patnácti, bude příští rok volit?
Doufám že jo. Udělal jsem to, abych to dal lidem a oni aby mysleli na sebe. Předpokládalo se, že to bude katalyzátor. Možná je to důvod, proč je pro mě teď tak těžké psát o politice. Hodně věcí na tý nahrávce má ještě pořád význam. Je to jako, my máme tuhle monarchii v politice - nestálí ze štafety mezi Clintonem a Bushem. Je to strašný. Co potřebuje stát je kompletní změna, osoba zvenku s novou perspektivou na ty kurevský problémy, co máme.
Jak bys popsal stav populární kultury?
Lidi chtějí krev. Chtějí vidět jiný lidi, jak je házej lvům. Chce obecenstvo rockové hvězdy? To nemůžu říct. Informace přicházejí z tolika oblastí - YouTube, internet, časopisy. Zase sledujeme Britney Spears [ na MTV Video Music Awards ] , je to jako veřejná exekuce. Jak můžou lidi v MTV, lidi kolem ní, nevědět že ta holka byla kurevská kráva? Lidi přišli a čekali vrak, ale dostali víc než počítali.
Ona se dobrovolně spikla. Neřekla ne.
Ona je ručně vyrobená. Přišla s tou Disneyovskou vidinou, že celý život je o tom, být ta nejsrandovější hvězda, kterou můžeš být. Ale je to taky o tom, jakou zábavu vidíme my - sledující jak tím někdo prochází.
Jak se rozhoduješ o tom, co tvoje děti můžou vidět v televizi a na internetu? Jak taťka, dokonce punk-rockový taťka může přinutit k opatrnosti ve svých volbách.
Chci je chránit před odpadky. Nemusí to být zrovna sex a drogy. To jsou špatné drogy a špatný sex, násilí vidíme v televizi a ve zprávách. Chci je ochránit před tím, stát se necitlivý. Chci aby si uvědomili, že tohle je skutečný život, ne videohra.
Hlavně chci aby měli dobré vzdělání, protože to je něco, co jsem nikdy neměl. Být chytrý. Vzdělávejte se, co nejvíc můžete a dostaňte se z toho všeho, dokonce i když je učitel kretén.
Lituješ, že jsi odešel ze střední?
Život na střední smrdí. Vyskočil jsem ze systému. A měl jsem taky štěstí. Moje manželka má titul ze sociologie a tohle řekla - Nemám žádný kurevský záchytný bod, o kterém tu mluvíte. Univerzita - Mohl jsem se od toho učit.
Ale já jsem byl poslední ze šesti dětí. Moje matka v té době měla 58 a ona zvedla ruce a řekla: "Jsem hotova s tímhle rodičovstvím." takže jsem nemohl ovládat autoritu. Ale neřekl bych že jsem pro svoje děti autorita. Dávám jim směrnice, ne pravidla.
Jaké to je být ve středním věku punker? Není to rozpor poměrů?
To je o energii, kterou máš, puls v tvojí hlavě. Já chci být starší. Nechci mít znova 21. Utlačuje to. Moje dvacítky byly těžký časy - moje skupina byla nahoře, oženil jsem se, měl jsem dítě. Pamatuju si, jak jsem šel z vystoupení v Chicagu, tyhle ječící děti jsou minulost. Tam byli tihle punkeři, doopravdy jeden, sedící v našem tourbusu. Jedna holka měla 4 unce a říká : " Billie Joe pojď se s námi napít." A já říkám : "Nemůžu, mam rodinu v autobuse." Ona na to : " Hm, doprdele s tebou." Pak jsem nastoupil do autobusu a moje žena říká: "Ta děvka ti řekla ať jdeš doprdele? Teď jí jdu nakopat prdel!" Já jsem jí brzdil, zatímco můj kluk skákal nahý na pohovce a křičel: "Ahoj táto!" To byl celý můj život tam - ječící děti, punkeři, co mi říkaj doprdele, moje naštvaná manželka, můj nahý syn, který čeká až dostane pyžamo.
Není špatný. když je ti 21. Jsou to lekce do života. Ve třiceti si myslíš: "Proč sem si dělal starosti o tom hovně?" Až mi bude čtyřicet řeknu to samý: "Proč sem si dělal starosti o tom hovně ve třiceti?"
Co jsi se o sobě naučil?
Tady je víc k životu, než najít cestu skrz sebevraždu nebo skákáním do ohně po celou dobu. Nihilismus v punk-rocku může být klišé. Pro sebe potřebuju víc prostoru k dýchání, dovolit mým myšlenkám, aby našli část mě.
Než přišlo Dookie, nebyl jsem ženatý a neměl jsem děti. Měl jsem kytaru, bágl s oblečením a čtyř-stopý přehrávač. Tam jsou cesty, který nechceš měnit. Nechceš ztratit svou jiskru. Ale já potřeboval umlčet víc, než předtím. Já potřebuju utéct z toho šumu a ruchu, zatímco předtím jsem to probojoval.
Jseš připravený na odchod ze světa muziky? Technologie a jejich účinek na prodeje se dramaticky změnily, od doby kdy Green Day vydali debut EP - na vinylu v roce 1989.
Technologie nyní a cesta lidí vyrábět nahrávky - všechno jde na tebe tak rychle, nevíš co zkoumáš. Nemůžeš se s tím ztotožnit - aspoň já nemůžu. S American Idiot, jsme vědomě vynaložili úsilí dát lidem zkušenost, kterou si budou pamatovat do konce života. Nebyla to jen spokojenost. To bylo umělecké dílo, tři akty - cesta, kterou můžeš číst jako něčí příběh.
Je teď hudba jednoduše pro mladé nedůležitá, než když jsi byl malý?
Lidi se stanou závislí k odpadkům, který nepotřebujou. Ve vystoupení mluví se svým kamarádem přes mobil, který je v další uličce. Sledoval jsem ten dokument na Jeff Tweedy Wilco [Sunken Treasure]. Hrál akusticky a skončil křičením v publiku: "Váš posraný rozhovor může počkat. Jsem tu a zpívám píseň - začlenit se" On nebyl kretén, byl jako "Hoď kraviny za hlavu. Pojď slavit co se stalo teď."
My potřebujeme hudbu a potřebujeme to dobré. Vzal jsem to dost vážně. Tam je moje strana, kde hudba bude vždycky žhavit moji páteř, nutí mě křičet, nutí mě vstát a dělat Pete Townshendovy větrný mlýny. Ve velký části cest, jsem byl zamlada menšina. Jsou tam lidi co říkaj : "Jó, to je chytlavá melodie." Poslouchám to a říkám : "To je nejposranější píseň, co sem kdy slyšel, chci aby mi jí hráli napohřbu."
Teď jsi vynesl jakou píseň chceš na pohřeb?
To se změní. "Life on Mars"? od Davida Bowie, "In My Life" od Beatles, "Love" od Johna Lennona.
To jsou všechno balady ne punk.
Nesouhlasím. Ve svém odrazu jsou poctivý. Z punkových skupin, co jsem měl rád, jen jediní nezapadli do klišé - The Clash a Ramones. Ramones měli pěkný zamilovaný písničky. Oni taky vynalezli punk-rock. Musím do seznamu přidat taky "Blitzkrieg Bop".
Jaká je budoucnost punk-rocku? Bude to hlas rebelství ve dvaceti?
Je to rozdělený do tolika odvětví. Máš MySpace punk. Ale tady je vždycky z toho subkultivace - krysy ve zdech, dunící chodník a záznam jejich vlastní živé přehlídky. To jde k lidem co chtěj být jiný, než všichni ostatní.
Teď jsi v různém, platinovo-albovém světě. Proč si seš tak jistej, že duch přežije?
Mam víru, protože jsem tam byl. Gilman Street je pořád tady. A to je tvrdý úkol, protože tam není žádný bar - je to nevýdělečné družstvo. Je to jako komuna, ten pocit manipulovat systémem společně, přežívající a prospívající na umění. Punk je pod zemí, tlačí na generační rozdíl. Jakmile je ti 25, je tu skupina šestnáctiletejch co ti jdou nakopat prdel. A musíš vynechat světlo. Je to cesta, kde musíš vědět, že se to stává hodně často. Mám z toho husí kůži, punk je něco, co přežije samo.
Zdroj:http://punk-gd.blog.cz

Top 25 songs about insanity XD

28. ledna 2008 v 15:41 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
Rolling Stone sestavil další žebříček podle hlasování čtenářů.Tenhle nejnovější ze zabývá 25 nej songy o šílenství XD.Samozřejmě nemůžou chybět Green Day a zcela nečekaně se umístili s písní Bascet Case.
Pořadí:
1. Pink Floyd - "Brain Damage"
2. Black Sabbath - "Paranoid"
3. Pixies - "Where Is My Mind?"
4. Metallica - "Welcome Home (Sanitarium)"
5. Radiohead - "Climbing Up the Walls"
6. Guns n' Roses - "You're Crazy"
7. Green Day - "Basketcase"
8. Nirvana - "Lithium"
9. David Bowie - "All the Madmen"
10. Gnarls Barkley - "Crazy"
11. The Ramones - "Gimme Gimme Gimme Shock Treatment"
12. Talking Heads - "Psycho Killer"
13. The Doors - "The End"
14. Jefferson Airplane - "White Rabbit"
15. Ozzy Osbourne - "Crazy Train"
16. Suicidal Tendencies - "Institutionalized"
17. Tool - "Rosetta Stoned"
18. The Rolling Stones - "19th Nervous Breakdown"
19. Tears For Fears - "Mad World"
20. Sonic Youth - "Schizophrenia"
21. Jimi Hendrix - "Manic Depression"
22. The Police - "Every Breath You Take"
23. David Bowie - "Aladdin Sane"
24. Joy Division - "She's Lost Control"
25. The Kinks - "Acute Schizophrenia Blues"

The Official Punk Rock Book of Lists

27. ledna 2008 v 17:02 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
Nedávno vyšla kniha s názvem The Official Punk Rock Book of Lists .Na přední stránce jsou různý karikatury a jedna z nich je i BJ (pak je tam třeba Sid,Kurt Kobain,Iggy Pop atd.)
Více informací zde .

Áááá

26. ledna 2008 v 17:24 | Trinidad |  Moje úvahy
Ááááá mám uplně nový bestiální (promiň Insanity) úchvatný šaty do tanečních!!!!
Jsou černý,po kolena,v emípovym stylu a maj vzorek z takovejch malejch decentních černejch růží :-*....když mě v nich viděl bratr řekl:
"Ty seš děsně mordbidní!S tim pudeš na krchov?"
Takže si dokážete představit jak jsou uplně nádherný!!!!Na tohle jsem se těšila celej život!Až půjdeme kupovat šaty do tanečních!XD

Novinky (po dlouhé době)

25. ledna 2008 v 22:48 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
CD s kandidáty na Grammy 2008 zahrnuje i Green Day s Working Class Hero a dalších 20 písní od dalších umělců jako např: U2,Foo Fighters,Plain White T's atd.Celý seznam je TADY
Za další: Livko American Idiot bude zahrnuto na CD britské televizní show "Later...with Jools Holland".Green Day v ní účinkovali v říjnu 2004.Album vyjde 28.ledna. TADY je celý seznam interpretů.
A Mtv.com se zmínila o Pinhead Gunpowder :
Pinhead Gunpowder,vedlejší záležitost frontmana Green Day Billie Joe Armstronga,bude hrát v příštím měsící dva velmi vzácné koncerty.Skupina bude hrát 3.února na Chain Reaction in Anaheim v Californii a 4.února na the Troubadour v Los Angeles.Naposledy skupina vystupovala na živo v roce 2001.
TADY je to v originále a můžete si přečíst i něco o comebacku Paris Hilton,Lily Allen a Britney Spears.Mtv se nezapře.Házet Pinhead Gunpowder a tyhle hrůzačky do jednoho článku je takřka svatokrádež XD xP

Za všechno může Insanity!

25. ledna 2008 v 19:56 | Trinidad |  Moje úvahy
A proč?To je jednoduchý.Napsala na blog článek,že jí naprosto nelogicky chytil revizor v autobuse a já reagovala,že já je potkala asi 3x v životě.A víte co se nestalo?Včera mě chytli dvakrát za sebou.Jedu takhle metrem a mám tzv. stav informačního přehlcení.Čtu si knížku a poslouchám mp3.Geralt zrovna rube nějakýho Nilfgaarďana a já sem uplně napnutá jak to dopadne.Najednou vidim jak mi nějakej maňas máchá odznakem pod nosem.Rozhlídnu se a koukám,že už všichni ukazujou lístky.Mi došlo,že sem na něj celkem dlouho pekla a jak jsem četla vůbec si ho nevšimla XD.Takže mi tam půl hodiny šmidlal odznakem kolem xichtu a já ho ani nezaregistrovala XD.Okamžitě jsem si vzpomněla na Insanity a že je to prostě naschvál.No ale aby toho nebylo málo,jen co jsem vystoupila a šla nahoru,potkal mě další a chtěl po mě ZASE jízdenku!!!! XD...takže sem zase musela rozhrabat celou kabelu než jsem toho malýho šmejda našla XD....voprus XD
Druhá věc,za kterou může Insanity je,že nám dneska učitelka oznámila,že půjdeme na koncert "Vývoj Hip Hopu" xP....takže to na naší školu určitě přivolala tím,jak o tom psala!!!Bože nééé....buď nepůjdu do školy,nebo si natřískám mp3 novejma songama až vybuchne přesycením XD...
Tak vidíš Insanity co způsobuješ XD

Hlášení

24. ledna 2008 v 13:39 | Trinidad |  Moje úvahy
Takže se zase hlásím.Věřím,že se vám na výsost stýskalo (ty dva dny XD) a proto vás nebudu dál týrat a něco napíšu.
Tak za prvé:Dneska se jdeme zapsat do tanečních.To bude hlína XD...jsme 4 holky.Já,Lenny a ještě dvě.No budeme chodit v pondělí a to do Obecního domu-krásnej secesní barák na Náměstí republiky.Se ani nechci vidět.Já-vyhlášený poleno budu na tom parketu tancovat s lehkostí a elegancí buldozeru xP XD....ale těšim se na kupování šatů.Jsem totiž úchylná na tři věci:krásný dlouhý šaty,šperky a pláště XD ...takže se máma asi zcvokne než se mnou koupí šaty,co se mi budou líbit XD....hrozně se těšim až je pudem kupovat!
Za druhé:Včera naše kulturní rodina navštívila výstavu Albrech z Valdštejna.No...bylo tam hafo obrazů a to je tak vše.Jediný co sem se o A z V dozvěděla navíc je,že měl bratrance Maxmiliána a dceru Marii Alžbětu XD...jinak sem zbytek věděla.Konečný verdikt : Nic moc....
Za třetí: Dneska jsme měli jít na brusle v rámci těláku.Ale učitelka byla nemocná a ani se nám to neobtěžovala říct (byla nemocná už od včerejška) jsme mysleli,že to buď odvolá nebo aspoň řekne suplu.Takže sme si všichni jak kreténi totální táhli do školy brusle XD...no aspoň sme moc necvičili.Jako my jsme tušili,že asi na brusle nepudem a tak si některý vzali i tělák,ale nakonec jsme to před učitelkou zapřeli a tak jsme necvičili XD...dokonalej tělák!
Za čtvrté:Ještě dneska,dostali jsme výsledky anglický olympiády....no měla jsem 25 bodů...sem si říkala "no holka,nic moc."...a tak sem si to přepočítala....no a představte si,že učitelka to spočítala tak negramotsky,že mě ošulila o 6 bodů!!!Měla jsem mít 31!A to mě hned posunulo na místo třetího nejlepšího ze třídy!Takže se vlastně postupuje dál takhle: jeden kluk,pak další kluk jako náhradník a pak tři náhradníci náhradníka,kde jsem i já XD....stejně sem dál nechtěla...
Za páté:Podlehla jsem vašemu naléhání a umístím sem pár svých fotek.Jj...je mi jasný,že jen co je uvidíte zmizíte a nikdo sem už nepáchne,protože se lekne XD...ale to je riziko povolání XD....ale bude jenom jedna a to ještě ne moc zřetelná....vás nechci mít na svědomí XD...

Vyhláška!

21. ledna 2008 v 14:16 | Trinidad |  Moje úvahy
Haha...mám pro vás zprávu.Bude se týkat hlavně literárně činných...a nebo těch co znají nějakou gut povídkovou stránku.
Jeden můj příbuzný rozjíždí akci s názvem audio knihovna.Budou to vlastně namluvený povídky a budete si je moct stáhnout.No a potřebuje ty povídky žj XD....a tak mě požádal jestli bych mu nepomohla.A já souhlasila.
Tak mě napadlo jestli někdo z vás něco nesmolí.Vím,že Satanica svého času něco psala.A Anybody taky.A určitě i další co sem chodí,ale nepíšou komenty takže o tom ani nevim XD...
No a pokud nic nepíšete tak určitě aspoň znáte někoho co něco píše.Nebo nějou stránku.Fakt bych vás prosila,aby ste mi do komentů napsali odkaz nebo mi to poslali (pokud to nemáte daný na netu) na mail valla@tiscali.cz ....jako fakt prosim.....XD
Je to dobrý pro amatérský spisovatele co by se chtěli trochu prosadit,protože myslim,že pokud má ta povídka úroveň,určitě se neztratí....
Přdem dííky!

Diplom od JOhy

21. ledna 2008 v 14:08 | Trinidad |  Ostatní
Uznávám,že je docela pěknej! XD

BJ + The Clash

20. ledna 2008 v 11:27 | Trinidad |  Billie Joe-Fotky
Vim,že je tahle fotka chronicky známá,ale uplně nejvíc pod stůl mě dostalo,že drží v ruce CD,který jsem dostala teď k narozeninám XD XD XD....gut..mám vkus jako BJ XD

Další fotky Mika

20. ledna 2008 v 11:18 | Trinidad |  Mike-Fotky
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázku
klikněte pro zobrazení původního obrázkuTahle je skvostná XD
klikněte pro zobrazení původního obrázku

Další platonik?

19. ledna 2008 v 12:43 | Trinidad |  Moje úvahy
No..asi sem to tady ještě moc nerozvedla,ale mám zbrusu novou platonickou lásku.Od té doby co umřel Chris (a já se úspěšně přestala dívat na Charmed XD) jsem měla menší "platonickou" pauzu,ale nyní přestávka končí a je zde nový přírůstek do mé složky Ostatní filmy...
Tím novým chlapíkem (jistě jste si všimli,že to bývají chlapíci XD) je Robin Hood.Vim,že se budete smát,protože si řeknete,co má ta trubka na ňákym zelenym chlápkovi z lesa,ale když to je takovej mucík XD....já si nemůžu pomoct,ale mě se vždycky víc líbili takový ty střízlíci (ne,nemluvim o tobě Billie XD)...a tenhle je takovej....a navíc je fakt podobnej Billiemu XD...no každopádně sem dám pár fotek ať vidíte,co sem to za úchyláka XD

Radost

18. ledna 2008 v 14:28 | Trinidad |  Moje úvahy
Mám radost,protože jsem zjistila,že někteří lidé nejsou takový svině.Včera jsem na těláku zapomněla náušnice a když jsem se pro ně za tři hodiny vrátila,už tam nebyly.V kanceláři jsem si zjistila,který třídy tam pak měli hodinu a zašla za jejich třídníma,aby vyhlásili ztrátu a jestli je někdo nenašel.A představte si,že během hodiny se u mě stavila jedna holka s tím,že mi je dá příští přestávku.A fakt mi je dala!!!Já nevěřila vlastním očím....fakt mě překvapilo,že si je nenechala...Jsem ráda,že existujou i čestný lidi a ne jenom nehorázný svině....

Robin a ich bin magor total

16. ledna 2008 v 16:08 | Trinidad |  Moje úvahy
Proč Robin?Jednoduchý.Dneska ve 20:00 dávaj na ČT1 Robina Hooda!!Věřte mi-neni to žádnej suchej a vážnej dokument,ale totální podstolová hlína XD.Při poslednim dílu jsme se všichni smáli jak blázni.A navíc ten herec co hraje Robina je docela podobnej Billiemu (xichtem,ale je to i stejnej střízlík XD) a dokonce se jmenuje Armstrong XD.....
Teď to proč jsem magor.Tak prej jsem poslala bratrovi asi 30 prázdnejch sms jenom s podpisem xP.Fakt nevim jak se mi to povedlo,protože vědomě jsem to nedělala.Takže jsem si asi nezablokovala klávesnici a takhle to dopadlo.Padesát kaček v háji xP...to mě irituje.Je to zvláštní,ale já hrozně snadno podléhám depresím.To byste do mě asi neřekli,co?Na druhou stranu se z nich zase strašně snadno vylížu.Chvíli je mi blbě-říkám si proč jsem takovje blb,ale pak začnu něco dělat a třeba zapomenu.Takže když se mi něco hodně nepovede mám depku jak prase,ale do večera je pryč.Zvláštní systém depresí xP..
Prosím hlavně mi nepište,že jsem kretén,protože to bude moje minidepka trvat ještě mnohem dýl....děkuji...

Titulek....bez inspirace

15. ledna 2008 v 15:01 | Trinidad |  Moje úvahy
Nejprve jedna zpráva.Mám červený vlasy.A dokonce to byla iniciativa mojí mámy.To ona mi ten přeliv koupila XD...no každopádně mám červený vlasy.A protože moje vlasy mi jsou někam po zadek,tak je to vskutku impozantní XD
V sobotu jsme měli oslavu mejch narozenin.Pařba.Ani ne,ale ušlo to.A navíc jsem dostala poměrně kůl dárky.Takový hustý šperky,ale hlavně cedlo Sex pistols a The Clash!!!!A když jsem to pustila tak se můj děda poslouchající dechovku a vážnou hudbu moh zcvoknout.Babičce se to celkem líbilo XD.Dále jsem dostala 15 párů ponožek,ale ty jsem chtěla,protože jich mám akutní nedostatek.Tak teď už ne XD...
Právě jsem doposlouchala Známku Punku a začal mi Simon & Garfunkel a Dear Mrs.Robinson...jsem maniak-já vim XD
Nevim o čem psát.Už ve škole jsem si říkala "No,tak se zase nashromáždilo spusta zážitků,něco napíšu." a pak sednu ke compu a najednou jsem dutá a vzpomenu si jenom na to,že mám červenou hlavu XD.To je neuvěřitelný....
JO!!!Už to mám.
Včera jsem měla nějaký záchvat stahování a stáhla si Johna Denvera-Take me home country road,Mika Oldfielda a Moonlight Shadow,30 second to Mars a The Kill,MCR a Teenagers...a teď to přijde!Chinaski a Paralela a Wanastovky s Otevřenou zlomeninou XD XD...fakt záchvat....Taky jsem se naprosto zpronevěřila jakýmkoli punkovým tradicím a punku jako celkovému,protože jsem si stáhla Avril Lavigne a Nobody´s home XD...ale světe div se,stáhlo se mi to nějak blbě a ta mp3 nešla.Tak jsem si řekla,že mě Bůh Punku trestá a tohle mám za to XD.Viděla jsem v tom boží zásah,a proto si pamatujte - Pokud budete stahovat Avril Lavigne,Bůh Punku vás nebude mít rád XD

John Denver - Take me home Country road

13. ledna 2008 v 19:04 | Trinidad |  Moje úvahy
Budete si o mě myslet,že jsem magor až si to pustíte.Minimálně,že jsem někam spadla a to hodně zvysoka a rovnou na hlavu.Ale já si nemůžu pomoct.Když mě ten známej učí na kytaru předává mi svý bluegrassový vědomosti.No ne že bych byla nadšenech do bluegrassu,ale jeden interpret mě nadchnul.John Denver.Určitě od něj znáte písničky-přezpívaný do češtiny...
No je to country jako prase,ale fakt nádherný.U toho refrénu se mi chce brečet.Je to takový hrozně smutný (emotivní XD) ....tak nebuďte srabi a poslechněte to až do konce.Ani se nemusíte koukat na to video páč je příšerný,ale tu hudbu doposlechněte....
Doufám,že víte,že člověk vesměs poslouchající punk a jeho odnože nemůže bejt hudební magor,ale občas má prostě "žánrový úlety"

Tré na krabaci Zildjan's ZBT 4-Piece Rock Cymbal Pack

11. ledna 2008 v 14:27 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
No táákže Tré je na krabaci Zildjan's ZBT 4-Piece Rock Cymbal Pack....co víc říct? XD

Pár dalších novinek

10. ledna 2008 v 13:41 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
Grafik Ian Leino (dokonalý jméno XD) vytvořil kolekci zbrusu nových Green Day triček pro Cinderblock .Můžete se podívat i na jeho blog,kde má nějaké další věci TADY.Nová trička ještě nejsou dostupná na trhu (a u nás nebudou asi nikdy xP).
A ještě jedna zpráva:
Na rock.com vyhrál Billie Joe anketu fanoušků o tom,kdo z hudebníků by měl být prezidentem.Po něm následuje Bono Vox, Marilyn Manson, Ozzy Osbourne, Ted Nugent, Pete Wentz, Gerard Way, Axl Rose, Bruce Springsteen, a Gene Simmons. Více informací .
"Billie Joe Armstrong, frontman Green Day a člověk veřejně se hlásící k American Idiot,navýšil náš seznam nepravděpodobných kandidátů na prezidenta , kvůli jeho kladnému postoji ke kouření a masturbaci a kvůli jeho nevysvětlitelné schopnosti stát někde mezi aktivismem a samolibostí."


Sen a zpráva

8. ledna 2008 v 17:39 | Trinidad |  Moje úvahy
Takže jak napovídá titulek mám pro vás jeden můj sen a jednu zprávu.
Ta zpráva zní:
Dneska mám narozeniny!!!!! XD
A teď ten sen.Musím vás upozornit,že byl fakt megáckej,dlouhej a neuvěřitelnej XD....
Takže:...Začalo to tím,že jsme jeli s kamarádkama na Výstaviště na nějaký výprodeje.Ale když jsme jeli už docela dlouho tak nám řidič tramvaje,kterou jsme jeli řekl,že jedeme uplně blbě a tudy se na Výstaviště nedostaneme.
Pak jsme se najednou ocitli na zastávce metra Luka (což mimopražským asi moc neřekne,ale to je jedno XD) takže to jedna kamarádka zmizela a byla jsem tam už jenom s tou druhou.A najednou jsme se ocitli ve sředověku.Ne že by zmizela ta zastávka,ale my dvě i stou zastávkou jsme se ocitli ve středověku XD....nebo spíš v nějakym fantasktnim světě.No a to jsem si začala s kámoškou povídat o dějepisný olympiádě jako že jí obě děláme XD...no a najednou tam s náma byl Geralt a ještě jeden chlapík XD...
Potom zmizela i ta druhá kamarádka a já jsem na sobě najednou měla nějaký gotický šaty.Přestěhovali jsme se i o jednu zastávku.Tentokrát na Lužiny XD...a tam jsme stáli ve vestibulu metra...každej jednoho koně a mi před nima s tasenejma mečema XD...no a potom jsme šli po takovejch schodech-široký a dlouhý a byl to zajímavej průvod.To pro změnu zmizel Geralt a oběvil se další chlapík a jedna ženská.A to jsme šli takhle: chlapík pak dvě smrtky (pár jich mělo kosy a pár meče XD) já,smrtka,smrtka,ženská,smertka,smrtka a ten chlapík a další dvě smrtky XD (fakt boží XD) no a já neuměla moc s mečem...a tak jsem koukala na toho chlapa za mnou a on ty smrtky vraždil tak,že vždycky když se nedívala tak jí bodnul do zad XD....sem si řekla,že jediná možnost jak tu smrtku zabít je nečestně a tak jsem jí taky chtěla probodnout,ale ona to nějak vycítila a ten meč mi vykryla kosou (!!) XD...no já začala řvát,upustila jsem meč a chtěla jsem zdrhnout,ale to nás už smrtky obklíčily...ale pak se tam oběvil nějakej chlapík,vzal mi meč a řekl,že ženský se nebijou a pak zazvonil budík....XD
Docela vtipnej sen,ne?Mě se celkem líbil...pitomej budík XD XD XD