Duben 2008

Zoologická čarodějnice

30. dubna 2008 v 22:13 | Trinidad |  Moje úvahy
Hihi...dobrej název XD.
Tak abych osvětlila o co jde.Dneska jsem zatáhla školu XD.Byla jsem v zoo XD.
Asi tak v pondělí mi Lenny říkala,že jí přijede babička z venkova s grupou dalších důchodců a půjdou do zoo a Lenny,že má babičku hlídat a může si s sebou vzít kámošku XD.Tak se mě zeptala a rodiče to dovolili XD.Načež v úterý řekla,že si máma dělala srandu,ale protože jsme s tim už počítali,tak nám to nemohla zakázat XD.Takže jsme dneska místo dvou testů (kterejm sem stejně nerozuměla) šli do zoo XD.Fakt prča.Vstávala jsem v 8...ne v 6:45 jako obvykle XD....jeli jsme na Holešovice a pak tradá do zoo XD.Byla to nehorázná sranda a pokusim se od Lenny vymámit nějaký fota XD....
Pak jsme šli na čarodějnice.A to bylo ještě lepší!Lenny se nenechala přemluvit a šla v civilu.Já s ještě jednou kámoškou (budeme jí říkat Irina-nick XD) jsme se převlékly za čarodky.Ale ne,že by sme měli bradavice na xichtě a hnusný rozedraný šaty.Já přišla elegantně v dlouhých černých šatech s gotickým páskem a černým pláštěm (fakt nádhernym) a Irina přišla navlečená do mámina šatníku XD.Fakt dobrý.
Nejprve nám zahráli Maxim Turbulenc XD XD.Teda Maxíci to moc nerozjeli a docela solidně jsme se nudili.Pak jsme chvíli kecaly a Lenny to absolutně přestalo bavit.Tak šla domů.Zůstala jsem já s Irinou.A to se to rozjelo!Skončili Maxíci a přišla na řadu akce "jmenujte si svého sponzora".Takže jsme chvíli poslouchali jak starosta něco žvaní a já musela Irinu držet,protože jí se strašně líbil XD.Je fakt úchylná XD....daly jsme mu přezdívku Dave XD...takže celou dobu takový hlody jako "Dave,pomoc,Dave" "Á Dave je fakt kus" atd.Ano...stále se bavíme o starostovi městské části XD.
Potom nastalo něco fakt neuvěřitelnýho.Přišla na řadu travestishow XD....opravdu tam naklusali dva týpci převlečený za ženský,cosi tam odzpívali (jeden byla helča vondráčková XD) a opět odklusali XD.S Irinou jsme na to jenom čuměli a právě tam padla hláška "Dave,pomoc,Dave" XD.Posléze zapálili vatru a chvíli jsme čuměly do ohně a kecaly.Pak nás napadla skvostná myšlenka.Kousek za parkem,kde se celá kace odehrávala,je navezenej kopec hlíny,když se stavělo sídliště.Ona "hrouda" se jmenuje Makču Pikču a udělali z toho trasu pro kola (jak tam na nich ty mentálové skáčou a rozbíjej si tlamy XD)...tak jsme vylezli nahoru.A tam začala teprve správná prdel.Jak tam foukalo,tak mi krásně vlál plášť a Irina říkala,že vypadám jako Snape XD....jen tak jsme blbly,běhaly po vrcholu a pak jsem plášť půjčila Irině a chvíli jsme si hrály.Bylo to nádherný.Takový fakt romantický místo a v tom plášti to člověku dávalo pocit,jakoby vylezl z jiného světa.Na kopci jsme zůstaly asi hodinu a krásně si potlachaly.
Kolem devátý jsme slézaly dolů.Když jsem se s tim pláštěm dovlnila do metra,všichni na mě i Irinu koukali jako na magory.A potom,co se Irina odpojila a já zůstala na 15 minut na zastávce busu,všichni na mě čuměli,ale mě to moc nevadilo...prostě jsem exot XD....
Přijel bus a já nastoupila.Nikdo si vedle mě nechtěl sednou,až jeden chlap nabyl dostatek odvahy XD.A celou dobu na mě "nenápadně" zíral.Fakticky bomba XD.Když jsem dojela na domovksou zastávku,bylo už hodně šero-spíš tma a já se mezi těmi paneláky moc dobře necítila.Tak jsem si nandala kápi s tím,že na takovýho divňáka si nikdo nic nedovolí XD
Docela naivita.Potkavši nějaké zhulence,dozvěděla jsem se pár zásadních informací.Rozhovor probíhal asi takhle:
"Ty vole,co to je?"
"To je Batman."
"Ne vole,to je metalista."
"Vole nějakej šermíř."
"Hej ty vole,to je holka!" (což byl opravdu mega postřed,když si uvědomim,že jsem měla douhý šaty a hodně dlouhý vlasy tak fakt bing XD)
"Ty vole."
"Ze star wars,Jediáj."
"Hahaha."
A dál jsem to už neslyšela.Procházela jsem dál a říkala si "Tve.Já se bojim víc než vy." XD když na mě lidi prapodivně hleděli.
Pak jsem těsně před domem potkala další partičku.Ale ta byla v pohodě.
"Hej,to je smrtka."
"Hustý."
"Hej pojď sem!"
Byla jsem V.I.P. pozvána.Ale bohužel jsem odmítla.Vešla jsem dovnitř a hodila po nich extrémně drsný pohled XD.A pak jsem zapadla domů XD.
Toto jsou moje zážitky z Čarodějnic.Závěr?I v Praze a na čarodějnice na vás koukají divně,když na sobě máte plášť XD

Psychika kapůt XD

27. dubna 2008 v 16:50 | Trinidad |  Moje úvahy
Mám za sebou úspěšně přijímačky a doufám,že se vše vrátí do původních kolejí.Pár týdnů před oním datem 21.4. jsem vás hodně zanedbávala a pokusím se to napravit.Sice mě blogaření už nebaví tolik jako dříve,ale přece vám nemůžu udělat to,že s tím seknu XD.
Úspěšné zvládnutí přijímaček nemá za následek jenom to,že vím,kam půjdu po základce.Další věcí je i brzké nainstalování icq.Doufám,že nepohrdnete mým kontaktem XD.
Jinak teď je to s mojí psychikou docela v loji.Ne snad,že bych se přidala k Emu a dnem i nocí brečela v koutku a držela si u žíly žiletku.Prostě před přijímačka jsem jela naplno a psychicky mě to dost vyčerpalo.V úterý,středu a čtvrtek jsem ve škole málem usla,i když tohle se mi obvykle nestává.Bolela mě hlava a všechno mi šlo jedním uchem tam druhým ven XD.Dokonce jsem byla tak mimo,že já,která kafe nepiju,jsem se po něm doma začala shánět,abych neupadla do kómatu XD.Nakonec jsem zůstala v pátek doma a tenhle víkend se snažím doplnit síly.Je to ironie,ale před zkouškama jsem byla v pohodě a "sesypu" se až po nich XD.Ale nebojte.Nijak dramatické to se mnou není.Myslím,že to docela v pohodě přežiju XD.
Včera jsem byla v divadle na Šakalých létech.Bylo to fakt hodně dobrý a ty songy se mi moc líbily XD.S kámoškama jsme si zase zvedly sebevědomí,probraly gothik a mangu a zaslintaly nad viktoriánskou módou XD.Prostě typická dívčí témata XD.

The golf tournment

25. dubna 2008 v 10:15 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
Jistě si vzpomínáte na ten golfový turnaj,kam jel Tré dražit nějaký ty bubny XD.Tak tady jsou z toho fotky.Dole jsou kapku zmenšený,aby mi to nerozhodilo stránku a TADY ,TADY a TADY jsou v původní velikosti.Jïnak přirozeně Celý článek XD
PS:TADY je těch fotek haaafo!V celym článku je jenom výběr...ale Mike s golfovou holí vypadá fakt vtipně XD

Aktualizace - Foxboro Hot Tubs

25. dubna 2008 v 10:05 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
Foxboro Hot Tubs daly na Myspace novej song s názvem Broadway.
Pokud by taby byl někdo,kdo by si chtěl snad koupit tak může tady http://www.foxborohottubsdownload.com/ XD

Čerstvé novinky

23. dubna 2008 v 13:09 | Trinidad |  Moje úvahy
Můžete mi říkat jak chcete,ale dnes bude asi nejlepší "bůh"! XD
Ano,ano.Tušíte správně XD.Jsem přirozeně přijata! XD
Děkuji všem,co si na mě vzpomněli.Samozřejmě přijímám oběť ubohých kohoutků a pomoc barona Samediho XD.
Výsledky jsem se měla dozvědět až ve 12:00,ale asi v 6:45 (!!!) mi psala Lenny,že je přijatá a ať se podívám taky.Já na to samozřejmě neměla nervy a tak se podíval táta!A lidi já jsem bůh!Byla jsem 16 z 62!!! XD.
Scia jsem nepodělala a z AJ jsem měla 21 bodů ze 30.Což je sice mizerný,ale minimum bylo 13 a to sem se bála,že si nedám ani to XD.
Takže vězte,že jsem nový student prvního ročníku gymnázia Na Zatlance!
Jsem bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh, bůh.... XD XD XD XD

Synchronizace holubů

22. dubna 2008 v 18:01 | Trinidad |  Moje úvahy
Zkoušky mám za sebou.Bohužel netuším jestli šťastně,nebo ne.
Celou dobu před oním osudovým pondělím jsem přemýšlela,kdy mě chytne nervozita.Když jsem šla v neděli spát,říkala jsem si,že neusnu.Ani ne po půl hodině jsem usla jako pařez a vzbudil mě až budík XD.Nasnídala jsem se,oblékla,málem zapomněla občanku a mobila a vyrazila na bus,kde na mě čekala Lenny.A nervozita stále nepřítomna.Přijedeme před školu,vidim tam tu spoustu lidí a se mnou to neudělá nic.Sednu do třídy,pět minut do testu.A kulový.Nakonec nám dali test.Otevřu ho a rozklepou se mi ruce XD.Prvních 10 min se klepaly.A prom jako bych seděla ve škole a psala nějakou absolutně nepodstatnou písemku.Naprostá pohoda XD.Vyplnila jsem 52 úkolů ze 60.Už teď vím,že 3 mám špatně XD.To je vskutku uklidňující XD.Ale myslím,že Scia jsem snad tolik nepodělala XD.Angličtina byla horší..
Dali to před nás a pustili poslech.Kdyby chtěli převyprávět o čem se bavili,jsem v klidu.Ale ty otázky byly dost detailní XD.A navíc si ty šmejdi skákali do řeči!Něco jsem napsala.Otázkou zůstává jestli pět obětovaných kohoutků a pomoc barona Samediho (ať je to kdokoli XD) pomohla.Možná jsem to natipovala dobře.Něco jsem sice slyšela,ale něco taky ne.Další stránka bylo porozumnění textu.To bych snad mohla mít dobře.Bylo to nějaký ženský co spí v autě v nějaký zbohatlický čtvrti XD.Docela brutální obsah XD.Další cvičení bylo v podstatě "minulý nebo předppřítomný" a to byla slušná typovačka XD.Něco ve smyslu "Hm..minulej už tam dlouho nebyl.Tak ho tam dáme"....a nakonec nějaký pošahaný doplňování vět.Tak minimum snad mám (13/30) a možná jsem to i dobře natipovala.Ale kdo ví...
Největší depky mě chytaj proto,že všichni ze třídy jsou přijati a je tam jenom málo těch,co ještě neví.Jestli se jako jedinej kretén nedostanu tak fakt nevim XD....
Jinak nadpis je odvozen od události,která se stala asi před půl hodinou.Jsem jela z klavíru a na zastávku busu přistáli tři holubi a začali chodit do kolečka XD.A bylo to fakt vtipný XD XD.

Vím,že nic nevím

19. dubna 2008 v 14:17 | Trinidad |  Moje úvahy
Teď vás opravdu zanedbávám soudruzi,ale chápejte mě.V pondělí píšu přijímačky.Sedim na compu a snažím se zapomenout XD.Taky se přirozeně učim.Na jednu stranu jsem ráda,že to budu mít konečně za sebou.Na stranu druhou bych ty zkoušky klidně o měsíc posunula XD
Je to mizérie.Nevim co psát,protože se lautr nic nestalo.Pátek jsem opravdu tazáhla,ale Lenny byla trochu nachcípaná,takže sem k ní radši ani nelezla.Za to jsem byla ve čtvrtek u kámošky.Neuvěřitelných 5 hodin.Haha...přišla jsem k ní v 11 a něco a doma sem byla něco před 17.Takže sranda.
Jinak pokud se nedostanu jsem v loji a doufám,že mi budete komplet všichni držet v pondělí kolem 8:00 palce.Nezapomínám ani na Satanicu,která mi slíbila posílat pozitivní vlny.Tak nezapomeň taky XD.Vim,že vám to přijde jako hovadina,ale pokud si na mě vzpomenete a opravdu mi budete v duchu fandit,pomůže mi to.Ať jste z Prahy,Brna,Olomouce nebo Ulambátaru (hlavní město Mongolska XD) vzpomeňte si a v duchu mě podpořte.
Díky
Vaše
Navždy
Trochu
Mimo
Trinidad
PS:pokud se dozvim,že ste se na mě vykašlali,nejdřív vás zmlátim a potom zrušim blog XD.Ale vážně!

Jen pár vět

15. dubna 2008 v 19:52 | Trinidad
Možná si kladete ponurou otázku,proč nepíšu v takové frekvenci jako dříve (nutno dodat,že pomalu se moje příspěvky dostávají do vyjeté koleje "jeden vynucený článek za dva dny")Odpověď je prostá.Příští pondělí nese temné datum 21.4.
Koukám,že v minulém odstavci jsem byla brutálně poetická.Mám náladu psát vznešeně,protože již,ani ne za týden,ze mě bude největší kosmopako vesmíru.Dělám pro přijetí všechno.Dokonce jsem poslala i několik řetězáků,které mi zaručovaly brzké splnění všech snů.Abych dosáhla minimálního počtu obeslaných pro splnění,musela jsem to poslat i jedné...ne příliš dobré kamarádce.Ale co.Když to pomůže XD.
Naše učitelka na dějepis má pocit,že přijímačky jsou cosi druhořadého a kolektiv naší třídy na ně zvysoka kašle.Jak jinak si vysvětlit,že nám na pátek naplánovala čtvrteltní test z II světové války?Překvapilo mě,že jsem byla skoro jediná,kdo se hádal (ne že by mi to vadilo.Mě dějepis baví a umím to permanentně.Ale co ostatní?)Vysvětlení přišlo záhy.V pátek se téměř nikdo do školy nechystá.Nutno dodat,že já budu plán "třídní absence" podporovat také.Mám skvělé přesvědčovací metody,a když víte,kam dát trochu zoufalství a dojemného tónu,omluvenka je vaše XD.
Zítra zatáhnu hudebku.Ve čtvrtek tělák.V pátek pátek XD.Co víc si člověk může přát?
Poslední dobou jsou na výsluní mých používaných slov tato dvě:socialistický,kryptofaštistický.
Ne že bych snad byla zastánce ať jednoho nebo druhého hnutí,ale ta slova jsou boží.Diváci Červeného trpaslíka určitě pojem "kryptofaštistický" znají.Kdo ne-tomu bych radila neřešit.Proč jsem naťukla toto téma?To nové imidž Nového článku je totiž socialistický.Ať na to koukám z jakékoli strany,nemůžu si pomoct XD.Ta bledě žlutá je fakt příšerná.
Mohla bych vás zpravit (doufám,že mám dobře předponu XD) o mé další platonické lásce.Po Severusi Snapeovi sáhneme opět do světa Harryho Pottera,opět vybereme někoho "ne zrovna kladného",ale tentokrát půjdeme asi tak o 30 let níž XD.Momentální hvězdou mé složky Ostatní (kam cpu všechny tyto "platoniky" XD) je...chvilka napětí....Draco Malfoy.Ne snad,že bych byla vysazená na blonďáky,ale temhle kluk má vážně šťávu XD.Vím.Odporné pubertální kecy.Ale já si prostě nemůžu pomoct.Podle mé životní filosofie by si člověk měl v období -náct- užívat hovadin a "idolství",protože ve 30 už budete vypadat opravdu divně XD
Toť asi vše.Asi sem dám fotku toho Draca.Můžete se podívat,kdo mě zase oslnil XD

Zpráva z ipunk.cz

12. dubna 2008 v 20:09 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
Mám pro vás úžasnou zprávu.Tomu snad ani nebudete věřit XD.
Bylo to pravděpodobně nejlépe utajované tajemství v rockové historii, ale to už teď neplatí. Američtí velikáni Green Day přímo potvrdili, že jsou to oni, kdo se opět schovává pod jiným názvem, tentokrát Foxboro Hot Tubs.

Minulý týden obdržela americká MTV na vlastní žádost dopis, ve kterém po několika měsících sami Hot Tubs přiznali, že ta tajemná parta z East Bay, jenž se minulý rok z ničeho nic objevila a zněla až příliš nápadně jako Green Day, jsou jejich vlastní členové. Pánové si tak vystřihli podobný kousek, jako když před pěti lety vydali elektronické album "Money Money 2020" pod záštitou The Network. V tomto případě ovšem kapela nikdy přímo nepotvrdila svou účast na projektu.

"Myslíme si, že jediná podobnost mezi Hot Tubs a Green Day je ta, že jsme ti samí lidi. To je v podstatě to jediný. Hot Tubs jsou Jason White, Jason Freese, Michael Pritchard, Frank Edwin Wright III a reverend Strytchine Twitch. Jsme jen chlápci, kteří milují hrát hudbu a po pár spontánních nočních jamech v klubech a několika lahvích vína se rozhodli, že nahrajou osmi pár písničkové album."

Pro ty, co to nevědí, baskytarista Green Day Mike Dirnt se vlastním jménem jmenuje Michael Pritchard a bubeník Tre Cool se narodil jako Frank Edwin Wright III. Jméno Strytchine Twitch je pak pravděpodobně pseudonym frontmana Green Day Billie Joe Armstronga. Jasonové Freese a White jsou oba v doprovodné kapele na koncertech, navíc White je členem vedlejšího projektu Armstronga Pinhead Gunpowder.

První deska projektu, spadající pod label Jingle Town Records, nazvaná "Stop Drop And Roll" se podle slov členů může v obchodech objevit kterýkoliv den. "Deska se může do prodeje dostat kdykoliv. Doufáme, že si ji lidi budou moct koupit dříve, než ji vydáme na vinylu. Pokud si ji chcete koupit, kupte si ji a pokud už ji máte, kupte si ji znovu." Pokud se vám nechce čekat, až se deska opravdu dostane do obchodů a chcete si poslechnout, jak Foxboro Hot Tubs znějí, můžete si už teď na oficiálních stránkách kapely stáhnout pilotní singl The Pedestrian nebo je můžete prozkoumat na jejich myspace.

Rozhovor-Adrienne Armstrong

12. dubna 2008 v 20:02 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
V posledním vydání časopisu Knit 1 je rozhovor s Adrienne.Dokonce je tam i její fotka s BJ a jenom s ní.Rozhovor je o tom,že napíše knihu o ekologickém pletení (omg ta už taky neví co dělat XD)
Tahle zpráva by možná nebyla ta děsná,kdyby k ní nebyla přiložena ona fotka Addie a BJ.Fakt se něčeho držte,protože BJ vypadá jako člen Al-kaidy (nevim jak se to píše,ale ty teroristi XD)
TADY první část a TADY část druhá.
TADY ona neskutečná fotka
TADY samotná Adrienne a mezináma vypadá fakt tlustě XD


Básnění (ne moje XD)

10. dubna 2008 v 15:04 | Trinidad |  Moje úvahy
Nazdar nazdar....momentálně sem strašně vytlemená,protože sem momentálně četla nějaký fan fiction o Snapeovi a je to fakt tvrdý XD....člověk to z názvu ani nepozná,ale téměř vždycky mu nějaká studentka nebo učitelka skončí v posteli (Mcgonagallová zatim ne,ale je to jen otázka času XD)Já fakt nechápu proč takovej mastňák podporuje dívčí sexuální představy XD...
Pověz,jak Tvou lásku najít mám?
Kam ukryl's ten poklad?
Kde skrýváš ji,
jak nejcennější doklad? XD XD XD XD XD
Wow...to je fakt verš jako prase XD...Ty porno věci sem dávat nebudu,protože tenhle blog jistě navštěvují i lidé pod 15....pokud někdo chce opravdu mermomocí něco takového číst,ať navšítíví http://zapovezenykabinet.sweb.cz/text/odbor.html ...jsou tam parádní glosy XD
Miluji pohled Tvých uhrančivých očí,
zadíváš se a celý svět se se mnou točí.
Miluji ostré křivky Tvého nosu,
který zcela odpovídá mému vkusu.
Tohle je něco fakt neskutečnýho....divim se,že se tý holce neroztavil počítač,když to psala XD
Jinak stále máme masakr týden a fak docela umírám při dvouhodinovkách matiky a češtiny...je to na chcípnutí xP....blééé...v úterý sem si koupila nový triko....krásný,černý (jak jinak XD)
Nemůžu nic víc psát,protože čtení těhle básní mě naprosto vysálo a já nevím co psát...prostě sem fakt mimo XD

Punk's Not Dead - DVD

9. dubna 2008 v 13:41 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
Takže trochu starší info-původně sem to sem ani nechtěla dávat,ale nakonec si říkám,že jo XD
Film Punk´s not dead (vyšel minulý léto) je na DVD.Je to plný rozhovorů se skupinami a lidmi jakkoli spjatými s punkem.Je tam samozřejmě i BJ a tady sou nějaký jeho fota

Accio Kalhoty

7. dubna 2008 v 14:00 | Trinidad |  Moje úvahy
Zase bych vás mohla nakrmit nějakou vydatnou dávkou příběhů z mé rodiny XD.Ok...včera večer máma (která čerstvě dočetla HP 7)hledala nějaký kalhoty v naší absolutně nepřehledný skříni.Já si tak sedim u compu a něco dělám,načež se z předsíně ozve mocné zahulákání "Accio kalhoty" XD...přirozeně se divim co to a tak vylezu ven a vidim mámu s klackem jak míří do naší skříně a tohle k tomu povídá XD.Když jsem se vysmála,pomohla jsem jí kouzlit a hádejte jestli Harry Potterovské zaklínadlo účinkovalo...dole je anketa XD
Dneska nám začal masakr týden.Absolvovala jsem dvouhodinovky matiky a češtiny a byla to kupodivu docela sranda XD...ne nejsem magor...prostě to nebylo tak děsný jak jsem si představovala XD...
Asi jsem se propadla kamsi do Harry Potterovské fan fiction XD...ale spíš do glos.Víte co je glosa?(pro ty co ne-je povídka a v závorce,nebo barevně zvýrazněný je nějakej komentář,průpovídka)A ty glosy-z toho se může člověk po*ělat.Napadlo mě,že s tim asi začnu taky XD...kámoška píše HP FF,ale vážně a asi jí nabídnu spolupráci.Protože glosa je fakt prdel XD.
Znáte kapelu Původní Bureš?Je to uplně skvělá záležitost!Co na tom,že zpěváci neumí moc zpívat XD.Mohlo by to taky nebejt hustý,když oficiální žánr je psychedelicpunkfolkrock? XD...sem dám nějaký video....fakticky mazéééc XD
A to video berte s rezervou...je to braný jako prdel...ale povině dokoukat! XD...a fakt si nemyslete,že sem divná...začínám propadat českýmu punk-rocku a alternaticní hudbě...viz. Původní Bureš XD

Opět Foxboro Hot Tubs

5. dubna 2008 v 21:21 | Trinidad |  !Novinky!!!!!
Amazon.com zveřejnil náhledy na celých 12 songů Foxboro Hot Tubs.Bude možný je stáhnout 8.dubna.Běžná cena za album je $10.49.Album vyjde ke konci dubna-na Amazon.com uvádějí 29.dubna.
TADY je stránka,kde se dozvíte víc.

Papa přespoláku XD

3. dubna 2008 v 15:49 | Trinidad |  Moje úvahy
Určitě vás strašně zajímá jak to teda s těma zádama mám XD.Už znám výsledky.Takže.....chvilka napětí....skoliózu nemám!Wow XD
Ale mám něco jinýho.Takovou děsnou dementnost XD...teda pokud jsem to pochopila dobře XD.Prostě v místech,kde se setkává páteř s pánví (teda myslim XD) má normální člověk nějakou kost.A já tam nemám kost,ale jenom chrupavku,protože když člověk dospívá,tak se mu ta chrupavka mění na kost a mě se nepřeměnila XD.Což je absolutně zábavný XD.
Co z toho plyne?Nemůžu chodit víc jak 40 km za den s větší zátěží než 10 kg (stejně víc nechodim XD),nesmim gymnastiku,běhat na hodně dlouhý tratě (papa přespoláku XD),tvrdě dopadat a hrát cokoli vrcholově (tak to mě fakt nikdy ani nenapadlo XD).A prej se to dá dobře uplatnit na tělák XD...takže,i když mám v 15 v prd*eli záda,jsem docela happy! XD
A teď něco fakt smutnýho.Právě sem přišla pošťačka a přinesla doporučenej dopis.Poprvý sem přijímala dopis!Sem se jí někam podepisovala do papíru XD...a víte co v tom dopise bylo?Pozvánka na přijímací zkoušky.Teprve teď si uvědomuju,že se to hodně blíží...

20 dní

1. dubna 2008 v 14:32 | Trinidad |  Moje úvahy
Dneska bych měla napsat něco brutálního a nakonci zcela konsternovaným čtenářům říci Apríl XD.Ale neudělám to,protože mě nic nenapadá XD...
Nadpis.Vysvětlení.Ano vážení.Za 20 dní se rozhodne.Protože 21.dubna se konají přijímačky :´(((...chápete to?Ještě v lednu sem si říkala: pohoda...takovýho času.Ještě v březnu..dobrý-měsíc.A teď?Když se to nepočítá na měsíce,ale na dny?Omg..c.o sem komu udělala?Musim se dostat,protože jestli ne tak končim na obchodce :((...
Opravdu mě chytaj slušný depky....navíc teď nám začíná předpřijímačkový masakr.Máme za ten tejden 10 hodin matiky,10 hodin češtiny a 5 hodin OSP...to je VRAŽDA!Fakt tohle neberu :((
Dneska mě zase nasrala holka co se mnou sedí (hróóózná kráva) ale to je jedno.Já jí její názory neberu...stejně se mě snaží jenom vyprovokovat.Ale to se jí nepovede.Já sem velkej Jedi a mám svý emoce na uzdě XD.Rozhodně tam na ní někde nezačnu ječet,že je pi*da,aby viděla jak mě vytočila....má smůla holka xP....
Jinak zítra bude asi dost dobrej Robin Hood.Co sem tak viděla v upoutávkách,tak ho tam někde pověsej ze stropu a pak hodí do něčeho plnýho hadů...haha....na to se těšim XD....
Taky zítra jdu k doktorovi,abych se dozvěděla jestli teda mám tu skoliózu (sorry za tu fonetiku XD) páteře nebo ne...sem fakt zvědavá...to dopadne xP...
Prostě asi až do konce svých dní budu nenávidět duben!Měsíc depresí a stresu xP...
PS:Severus Snape je stále oblíbenec XD XD XD